Letnia edycja Positive.Procurement już 14 czerwca 2023 – zapraszamy!

Konferencja zakupowa - Letnia edycja Positive.Procurement już 14 czerwca 2023 – zapraszamy!

Automatyzacja, robotyzacja, elektronizacja to pojęcia, które są odmieniane przez wszystkie przypadki i towarzyszą nam już od dłuższego czasu. Coraz mocniej wpływają na codzienną pracę, dotycząc rosnącego grona pracowników i oddziaływując na liczne procesy biznesowe, także te dotyczące zakupów. 14 czerwca 2023 zapraszamy na Positive.Procurement – wyjątkowe spotkanie poświęcone zakupom B2B.


Konferencja zakupowa w niepowtarzalnym wydaniu

Letnia atmosfera zobowiązuje, dlatego czerwcowa edycja spotkania Positive.Procurement odbędzie się w Pół na Pół w Forcie Mokotów. To wyjątkowa przestrzeń eventowa zlokalizowana w klimatycznych wnętrzach dawnej prochowni XIX-wiecznego fortu. To niepowtarzalne miejsce, ukryte w zieleni, otoczone ogrodem, które inspiruje i pobudza kreatywność.

Positive.Procurement 2023 to źródło unikalnej wiedzy i dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań w obszarze zakupów B2B na polskim rynku. Podczas czerwcowej edycji skupimy się na praktycznych aspektach automatyzacji w dziale zakupów. W gronie ekspertów i praktyków procurementu będziemy rozmawiać o roli automatyzacji w zakupach – od przygotowania się do wdrożenia po efekty wykorzystania systemu zakupowego w firmie.

Dołącz do nas – weź udział w spotkaniu

Dlaczego warto wziąć udział w Positive.Procurement?

Wysoki poziom merytoryki połączyliśmy z niepowtarzalna atmosferą i nietuzinkowym miejscem. Na deser zaplanowaliśmy Garden Party, podczas którego nie zabraknie okazji do networkingu i rozmów, nie tylko o zakupach.

Spotkanie jest dla Ciebie, jeśli:

  • chcesz wiedzieć jakie są kluczowe elementy do uwzględnienia podczas wdrażania w obszarze zakupów
  • jesteś zainteresowany/a dzieleniem się swoimi doświadczeniami z innymi menedżerami, którzy stoją przed podobnymi wyzwaniami
  • chcesz poznać sposoby wykorzystania nowych technologii w pracy
  • szukasz inspiracji i wskazówek dla wprowadzania zmian w firmie

Merytorycznie o zakupach – tematy wystąpień

Na Positive.Procurement będziemy rozmawiać o tematach ważnych i aktualnych. Najlepszym źródłem inspiracji są dobre przykłady, dlatego do udziału zaprosiliśmy znamienitych gości, którzy podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem, prezentując case study.

Porozmawiamy o:

  • Jak przygotować organizację do wdrożenia rozwiązania wspierającego zakupy w firmach?
  • Jaki jest poziom automatyzacji w zakupach w firmach w Polsce – omówienie wyników raportu i dyskusja ekspertów
  • Case study przedstawione przez: Orange Polska, Tauron, Merrid Controls, Proebiz Polska
  • Jak mierzyć jakość i efekty wykorzystania systemu zakupowego – SMART-be
  • Nowości technologiczne w automatyzacji – masz system, jak możesz go wzbogacić?

Zapoznaj się z agendą Positive.Procurement


Na spotkanie Positive.Procurement zapraszają Piotr Matysik (Prezes Zarządu Marketplanet) i Adam Jonczyk (Partner, Marketplanet)

0 Shares:
Może Cię zainteresować