W czym tkwi sekret optymalnego procesu Source to Pay

W gronie ekspertów z Orange Polska, Tauron Polska Energia, klubu dyrektorów finansowych Business Dialog podczas ostatniego spotkania online z cyklu Cyfrowa Planeta poruszyliśmy takie tematy, jak:
✅ Zakupy i Finanse – czy jedno może żyć bez drugiego;
✅ Jaki jest sens automatyzacji i elektronizacji procesu source to pay;
✅ Największe wyzwania w zakupach i finansach w 2021r.

Zobacz nagranie panelu ekspertów:

Poruszane przez uczestników spotkania zagadnienia to automatyzacja procesu source to pay w pigułce. Z istotnych wątków dyskusji, warto wymienić te dotyczące konieczności zapewnienia ciągłości całego procesu czyli od wyboru i rejestracji dostawcy po rozliczenie zobowiązania wynikającego ze złożonych zamówień.

Wdrożenie sprawdzonych rozwiązań IT wspierających ten obszar to według uczestników spotkania nie tylko  zapewnienie organizacji sprawnej komunikacji z rynkiem, ale również większy komfort rozliczania zobowiązań i sprawne zamykania miesiąca.

Goście Cyfrowej Planety wskazali również na konieczność otwartej komunikacji z partnerami biznesowymi – dostawcami poprzez organizowanie np.:  „dni otwartych” lub uruchamianie innych form kontaktu pozwalających poznać między innymi plany inwestycyjne kupujących.

0 Shares:
Może Cię zainteresować