Elektronizacja zamówień okiem Państwowej Straży Pożarnej [wywiad]

elektronizacja zamówień

„Wyzwaniem jest rynek małych zamówień. Życie pokazuje, że wykonawcy najmniejsi, tacy często osadzeni w lokalnym rynku, bardzo się boją elektronizacji przetargów. Często nie mają narzędzi, nie wiedzą, jak się do tego zabrać. Zdarza się, że nie bardzo chcą korzystać z komputerów” – tak zmiany, które czekają zamówienia publiczne, podsumowuje Piotr Zmarz, zastępca Lubelskiego Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej. Jak ta jednostka przygotowuje się do e-przetargów?


  • Elektronizacja zamówień, współpraca z wykonawcami oraz codzienne wyzwania pracy działu zamówień publicznej to główne tematy rozmowy Piotr Kaliński, Członka Zarządu Marketplanet ze Starszym Brygadierem Piotrem Zmarzem, zastępcą Lubelskiego Komendanta Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej.
  • W 2020 r. jednym z największych wyzwań dla rynku jest przekonanie do elektronizacji przetargów małych wykonawców. Tak, aby byli przygotowani na nadchodzącą pełną elektronizację zamówień publicznych.
  • Bezpieczeństwo, kompleksowość, użyteczność na te 3 aspekty przy wyborze narzędzia wspierającego elektronizację zamówień zwracają uwagę zamawiający.
0 Shares:
Może Cię zainteresować