Weź udział w badaniu, jak wygląda e-Commerce B2B w Polsce

Odpowiadasz za zakupy w firmie? A może pracujesz w dziale sprzedaży? Zapraszamy Cię do udziału w badaniu – Rynek e-Commerce B2B w Polsce. Odpowiedź na pytania zajmie Ci tylko 5 minut. Po opracowaniu raportu prześlemy go na Twój adres e-mail

O raporcie:

Marketplanet prowadzi badanie ankietowe dedykowane zarówno dla strony kupującej jak i sprzedawców. Badanie pozwoli ocenić przygotowanie polskiego biznesu do wykorzystania potencjału internetowych zakupów znanych nie tylko w segmencie B2C, ale również w codziennej pracy kupca i sprzedawcy firm w segmencie B2B.
Intensywny rozwój rynków elektronicznych na świecie szczególnie w ostatnich dwóch latach przyczynia się do potrzeby monitorowania firm i użytkowników w kontekście użytkowania elektronicznej komunikacji biznesowej. Dlatego zapraszamy do wzięcia udziału w badaniu skierowanym na identyfikację poziomu zaangażowania się Państwa firm w funkcjonowanie rynku e-Commerce. Zebrane opinie wniosą wkład dla kierunku przemian, z jakim zmaga się obecny rynek B2B.


0 Shares:
Może Cię zainteresować